Müşteri Hizmetleri;

0538 718 39 29

Bize Yazın;

info@karabukevdeneve.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Şehirler Arası Nakliyat

KARDEŞLER EVDEN EVE TAŞIMACILIK  Türkiye´nin her tarafına evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Gerek profesyonel elemanları gerekse geniş araç filosu ile tüm illerimize istediğiniz hizmet türüne göre taşıma işlemi yapmaktayız. Firmamız şu ana kadar yapmış olduğu taşımacılk işlemlerinde izlediği müşteri odaklı politika sayesinde günümüzde evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık konusunda herkesin güven duyduğu nakliyat şirketi olmuştur. Ekonomik Taşımacılık bir istanbul firması olup Türkiye´nin her tarafına hızlı ve güvenli taşıma hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri şehir içi nakliyat hizmetlerine nazaran daha meşakatlidir. Kilometrelerce mesafeyi, güvenli ve iş bilen çalışanlarımız sayesinde sorunsuz bir şekilde geride bırakmaktayız.

Ülkemizde son zamanlarda şehiriçi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık sektörüne atılan birçok kamyoncu, evden eve nakliyat işini çıkılmaz bir hala sokmuştur. Çünkü nakliyat hizmetlerinde hem ekonomi hemde kaliteli hizmet sunma kolay bir iş değildir.

KARDEŞLER EVDEN EVE TAŞIMACILIK  kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe İstanbul 'da lider bir firma, Türkiye taşımacılık piyasasında da söz sahibi konumdadır. Fiyat talebinde bulunmak için Online Teklif İsteyin linkine tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0538 718 39 29